آژانس هواپیمایی الهه سفرآژانس هواپیمایی الهه سفر
فراموشی رمز عبور ؟

تور اسپانیا فرانسه تابستان ۱۴۰۲

تور ترکیبی اسپانیا فرانسه ( ۹ روزه )

۴ شب بارسلون + ۴ شب پاریس

­­

مدت و مسیر تور درجه هتل ایرلاین تاریخ اتاق دو تخته هر نفر اتاق یک تخته ۴ تا ۱۲ سال ۲ تا ۴ سال
اسپانیا فرانسه (۹ روزه)

۴ شب بارسلون + ۴ شب پاریس

۴* قطر ایرویز ۲۰ مرداد

۲۰ شهریور

۲۱۹۰ € +

هزینه پرواز

۳۲۹۰ € +  هزینه پرواز ۱۸۹۰ € +  هزینه پرواز ۱۱۹۰ € +  هزینه پرواز

 

خدمات :  

ویزا شنگن ، پرواز رفت و برگشت پرواز، اقامت در هتل همراه با صبحانه ، ترانسفر رفت و برگشت ، یک گشت شهری در هر شهر، لیدرفارسی زبان، بیمه مسافرتی، وقت سفارت  ،
مدارک لازم جهت اخذ ویزا :
(اصل و ترجمه مدارک) گواهی اشتغال به کار ، پرینت ۶ ماهه حساب بانکی ، تمکن مالی حساب ، سند مالکیت ملک ، اصل پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار ، ۲ قطعه عکس رنگی پشت زمینه سفید  ۵/۴*۵/۳ صورت درشت ، شناسنامه ، آدرس و تلفن دقیق منزل و محل کار مسافر ، ضمانتنامه بانکی ، برای سفارت اسپانیا مدارک به زبان اسپانیایی ترجمه شود.
پرداخت ۵۰% مبلغ تور هنگام ثبت نام الزامی است . هزینه سفارت به عهده مسافر می باشد.
در صورت عدم کانفرم هتل های فوق هتل های مشابه برای مسافرین رزرو می گردد ..
در صورت عدم صدور ویزا توسط کنسولگری ، دفتر الهه سفر قرن هیچگونه تعهدی را در صدور روادید نخواهد داشت.

 

تور اسپانیا فرانسه

در تور اسپانیا فرانسه کشور اسپانیا واقع در شبه جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا و یکی از همسایگان کشور فرانسه است، تور اسپانیا فرانسه یکی از چندین تور اروپایی جذاب است که هر ساله گردشگران بی شماری را برای تور اسپانیا فرانسه فرا می خواند. ترکیب تور اسپانیا و تور فرانسه می تواند برای علاقه مندان به تلفیق هنر و تاریخ منحصر به فرد باشد. برای سفر به تور اسپانیا فرانسه، باید ویزای شنگن دریافت کنید. برای گرفتن ویزای شنگن به مدارکی همچون گردش حساب شش ماهه، گواهی تمکن مالی، اصل و ترجمه مدارک شغلی و اصل گذرنامه مورد نیاز است که همه این موارد باید به زبان اسپانیایی ترجمه شوند.

در تور اسپانیا فرانسه جاذبه های گردشگری بسیاری وجود دارد که در تور فرانسه شامل: برج ایفل (Eiffel Tower) موزه لوور (Louvre Museum) و دیزنی لند (Disneyland Paris) و تور اسپانیا : پارک گوئل (Park Guell)، لاساگاردا فامیلیا La Sagrada Familia))، الحمراء Alhambra)) اشاره کرد.

خدمات آژانس الهه سفر برای تور اسپانیا فرانسه عبارتند از:

ویزای شنگن، اقامت در هتل با صبحانه، پرواز رفت و برگشت، لیدر فارسی زبان، ترانسفر فرودگاهی، یک گشت شهری در هر شهر، گشت آپشنال، بیمه نامه مسافرتی با پوشش ۳۰۰۰۰ یورویی، ترانسفر بین شهری به صورت هوایی در نظر گرفته شده است.